Timebet İletişim

26 Mayıs 2019 0 Yazar: admin

timebet

Üye Olmak İçin Tıklayın

Timebet İletişim

Timebet sitesinin müşteri hizmetleri ile her gün ve her saat iletişim kurma şansına sahip olabilirsiniz. Timebet iletişim seçenekleri, Türkçe dil desteği ile hazırlanmış bölümler olarak kullanıcıların karşısına çıkarılmıştır. Bize ulaşın şeklinde bölüm içerisinde yayınlanmış elektronik posta adresleri üzerinden, ana sayfada bulunan canlı destek hattı üzerinden, siteye, sitenin müşteri hizmetlerine ulaşma imkanınız bulunmaktadır.

Timebet İletişim Saatleri

İletişim konusunda haftanın her günü hizmet verildiği ve günün her saatinde hizmet verildiği görülmektedir. Tatil günleri, çevrimdışı mesai saatleri dışında çevrimdışı şeklinde bir anlayış, bir uygulama, timebet sitesinin iletişim seçeneklerinden bulunmamaktadır. 7/24 kusursuz hizmet anlayışı ile çalışan ya da çalıştığı görülen müşteri hizmetleri bölümleri, iletişim bölümleri karşınızda duracaktır.

Timebet İletişim Süresi

Kullandığınız bölüme göre, farklı sürelerde sizlere geri dönüş sağlandığını göreceksiniz. Canlı destek hattı ile görüşme yapmak için, sohbet penceresini açıp, adınız bölümünü, elektronik posta adresi bölümünü doldurmanız ve mesaj bölümüne konu yazmanız gerekmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirip, altta bulunan gönder butonuna bastığınızda, sizin ile müşteri temsilcisinin iletişime geçme süresinin en fazla 30 saniye olduğunu göreceksiniz. Aynı şekilde bir elektronik posta gönderdiğinizde, göndermiş olduğunuz elektronik posta hakkında sizlere müşteri hizmetlerinin geri dönüş süresinin, 60 dakika olduğu görülecektir. En fazla 60 dakika içerisinde müşteri hizmetleri temsilcisi yine elektronik posta adresi üzerinden sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

Timebet İletişim Türkçe mi?

Elektronik posta da göndereceğiniz iletileri, Türkçe dil seçeneğinde yazabilirsiniz. Sizlere müşteri hizmetleri yine Türkçe dil seçeneğinde hazırlanmış bir şekilde, elektronik posta ile geri dönüş sağlayacaktır. Timebet iletişim ifadesinde yer alan canlı destek hattı da, Türkçe hizmet alacağınız şekilde ayarlanmıştır. Bağlantı penceresini ya da bilinen diğer ismi ile canlı destek sohbet penceresini açtığınızda, ekranda gördüğünüz her türlü ifadenin, Türkçe yazılmış olduğu dikkatinizi çekecektir. Siz de mesaj bölümüne Türkçe mesaj yazabilirsiniz. Maksimum 30 saniye içerisinde karşınıza gelecek müşteri hizmetleri temsilcisi de, Türkçe dil seçeneğinde sizler ile sohbet ortamında görüşme gerçekleştirecektir. İletişim konusunda, 7/24 kesintisiz iletişim konusunda, dil açısından yaşayacağınız herhangi bir sıkıntı yoktur.